R&D/Engineering PEKM Kabeltechnik s.r.o

Vývoj/Inženýring

Vývoj

Ve společnosti PEKM Kabeltechnik se stále rozvíjí a rozrůstá tým specialistů vývoje. Pro práci s daty jsme vybaveni řadou specializovaného software pro vývoj svazků ve 2D i 3D. Jsme tak schopni zákazníků nabídnout širokou škálu spolupráce, mezi niž patří zejména

  • vývoj produktů od prvotního návrhu až po sériovou fázi

  • spolupráce s vývojovými centry zákazníků

  • správa výkresové dokumentace

  • výroba a testování prototypů

  • změnové řízení produktů ve specializovaném software

  • účast na zástavbových zkouškách u zákazníka

Inženýring

Základní činností oddělení Inženýringu je zpracování technických podkladů zákazníka s cílem připravit výrobní proces tak, aby byl produkt vyroben v souladu s výkresem, technickými požadavky/normami a zákonnými/environmentálními požadavky.

Zároveň úzce spolupracujeme s oddělením Vývoje a se zákazníkem na optimalizaci produktu a náš tým Inženýringu je součástí zástavbových zkoušek prototypových svazků.

Oddělení Inženýringu má ve své správě i projektový management. Spolupracuje již tak od počátku vztahu se zákazníkem s ostatními odděleními společnosti na tvorbě podkladů pro nabídky, na zavádění produktu do výroby a na optimalizaci výrobního procesu s cílem zvýšit efektivitu výroby a kvalitu vyráběného produktu.

© 2018 PEKM Kabeltechnik s.r.o.
part of Commercial Vehicle Group
www.cvgrp.com

Svárovská 698
463 03 Stráž nad Nisou
Czech Republic
Office: +420 485 248 111
Fax: +420 485 134 095

E-mail: info.pekm@cvgrp.com
Web: www.pekm.eu


 

Tento web používá esenciální soubory cookies nutné pro fungování webu. Některé vaše informace jako např. IP adresa a soubory cookies jsou v rámci vašeho prohlížení webu dočasně dostupné, avšak ve vztahu k subjektům osobních údajů tyto informace systematicky nezpracováváme.